در تاریخ 16 شهریورماه 99 دو خودروی پراید که سرنشینان آن به صورت کامل چهره خود را پوشانده بودند از خودرو پیاده شده و با طرف دیگر درگیری که مغازه قصابی دارد با سلاح سرد و گرم درگیر شدند اما ماجرای محله مشیریه چیست؟

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛صبح یکی از روزهای ابتدایی پاییز 99 بود که در یکی از محروم ترین محلات شهر تهران روز به شکل دیگری آغاز شده بود. زمزمه ها میان کسبه و اهالی آن منطقه بیشتر و بیشتر می شد و همه متوجه شده بودند که میثم در یکی از شهرستان ها دستگیر شده است و قرار شده است پلیس پس از 9 سال بار دیگر او را به علت شرارت هایی که داشته است در محلات مشیریه بچرخاند تا عبرتی برای سایرمخلین امنیت در این منطقه شود.

میثم به شهرستان فرار کرده بود

افسر پرونده میثم در این خصوص گفت: اوپس از آخرین درگیری که در مشیریه داشته و اقدام به تیراندازی کرده است به یک نقطه دورافتاده در استان اردبیل می رود که در یک عملیات غافلگیرکننده در آن محل دستگیر می شود. میثم حتی پس از فرار از تهران در اردبیل نیز اقدام به نزاع و درگیری کرده بود و هنگامی که دستگیر شد، فکر می کرد که توسط پلیس اردبیل دستگیر شده است و نمی دانست که پلیس امنیت پایتخت او را در آن منطقه دستگیر کرده است.

علت درگیری مسائل ناموسی بوده است

او افزود: در نزاع آخر درگیری میان دو خانواده معروف ح و ش در محله مشیریه بوده است که این دو خانواده هم طایفه ای هستند و اختلاف آن ها نیز ناموسی بوده است که چندین مرتبه این دو خانواده با یکدیگر درگیر شده اند. در تاریخ 16 شهریورماه 99 دو خودروی پراید که سرنشینان آن به صورت کامل چهره خود را پوشانده بودند از خودرو پیاده شده و با طرف دیگر درگیری که مغازه قصابی دارد درگیر شدند. این 6 نفر هم سلاح سرد داشته اند و هم مجهز به کلت کمری بودند. در این درگیری آن ها اقدام به ایجاد رعب و وحشت در محله کرده و یک خودرو را تخریب می کنند و در حین درگیری تیراندازی نیز انجام می دهند و مغازه را نیز تخریب کرده و متواری می شوند.

میثم جز اراذل و اوباش سطح یک است

افسر پرونده میثم خاطرنشان کرد: پس از این حادثه مشخص شد سرکرده این گروه میثم بوده که از اراذل و اوباش سطح یک تهران است و با اقدامات پلیسی و در حین انجام تحقیقات مشخص شد او متواری شده است. میثم دارای 9 فقره سابقه نزاع بوده است و یک مرتبه نیز در سال 1390 پس از دستگیری در همین محله چرخانده شده بود. او سابقه 8 بار زندان رفتن دارد و قبل از این درگیری نیز در محله کیانشهر تهران نیز اقدام به نزاع کرده بود که علت آن نیز خانوادگی و ناموسی بوده است. یک نفر در آخرین نزاع آن ها مجروح شده است. میثم یک پرونده قضایی مفتوح به علت مزاحمت نوامیس دارد که آن نیز در شهرستان در حال رسیدگی است.

نخستین بار در سال 83 دستگیر شدم

میثم اما زمانی که بازداشت شده است به نظر می رسد باز هم پشیمان نیست و اقدامات مجرمانه خود را که فیلم آن موجود است نیز قبول ندارد و می گوید: من چهار سال است که متاهل شده ام و درگیری و نزاع هایی را که در گذشته انجام داده ام را دیگر پس از ازدواج تکرار نکردم و امروز نیز به علت دعوای ناموسی دستگیر شده ام. من 32 ساله هستم. در گذشته بر اثر نادانی و جوانی درگیر می شدم اما این بار درگیری ناموسی بوده و یک مشکل خانوادگی است. نخستین بار در سال 83 به زندان رفته ام. مادرم چند ماه پیش فوت کرده است و کلا دعوا را کنار گذاشته ام اما این بار آن خانواده مزاحم دختر دایی من شده بودند و من به این علت درگیر شدم. قبلا یک بار به مدت 6 ماه و یک بار نیز به مدت 1 سال به زندان رفتم.

آینده محله مشیریه

هنوز به نظر می رسید مردم از آخرین درگیری که او در محله مشیریه ایجاد کرده بود ترس و واهمه داشتند و لحظاتی که او پا در خیابان های مشیریه تهران گذاشت با نگاهی ابهام برانگیز به گرداندن او در خیابان ها نگاه می کردند. نگاه هایی که ریشه در این داشت که چه زمانی باز هم او به این محله باز خواهد گشت و آیا این منطقه از وجود چنین افراد شروری رهایی یافته است ؟ سوالی که به نظر می رسد با توجه به معضلات اقتصادی و فرهنگی که آن منطقه دارد جوابش خیر باشد.

از اکران «طلا» در سینماها استقبال می‌کنیم/ اکران آنلاین «طلا» در شرایط حاضر تصمیم درستی بود/ باید ضو

امدادرسانی به ۱۸۸۱ تن در پی سیل و آبگرفتگی در ۱۳ استان/ مرگ چهار تن

قصه روزهای سخت و رعب آور محله مشیریه زیر سایه اراذل و اوباش

درگیری ,نیز ,یک ,میثم ,محله ,کرده ,شده است ,محله مشیریه ,پس از ,است و ,بوده است

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

set اندَر زِنامه اسین دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. یازدهمی ها Adam ***وبلاگ خدام الحسین 1389 *** صوفیا عسل ارگانیک پلنگا وبلاگ شخصی امیر خبری آسمان پر ستاره